Nowy numer 42/2019 Archiwum

Wiara, rozum i św. Jadwiga

Zapraszamy na prelekcję w ramach inicjatywy akademickiej "Fides et Ratio". Tym razem, z okazji roku jadwiżańskiego bohaterką prelekcji będzie księżna Śląska.

To już szósty edycja "Areopagu na Wyspie", która nosi tytuł "Chrześcijaństwo w świecie - drogi jedności i rozdroża". W ramach inicjatywy w środę, 26 kwietnia o godz. 19 odbędzie się prelekcja pt. "Św. Jadwiga Śląska - patronka pojednania narodów. W 750-lecie kanonizacji".

Prelegentami będą ks. dr Jerzy Żytowiecki z Towarzystwa Studiów Interdyscyplinarnych przy Papieskim Wydziale Teologicznym oraz prof. Stanisław Rosik z Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wydarzenie będzie miało miejsce w auli PWt przy pl. Katedralnym 1. Szczegóły na www.fides-ratio.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL