Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zgłoś się i nadaj brzmienie

Do 8 maja można zgłaszać się na XIX Salwatoriański Festiwal Piosenki Religijnej "Nadaj brzmienie". Jest o co powalczyć!

Masz talent, potrafisz śpiewać lub grasz w zespole muzycznym, chcesz posłuchać dobrej muzyki i powalczyć o cenne nagrody? Jeśli tak, to Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej zaprasza właśnie ciebie na XIX Salwatoriański Festiwal „Nadaj brzmienie", który odbędzie się w Trzebnicy w dniach 1 – 3 czerwca 2017 r.

- Ideą tego spotkania jest przede wszystkim popularyzacja muzyki chrześcijańskiej oraz promocja młodych wykonawców. To wielkie święto muzyki adresowane do wszystkich, którzy pragną podzielić się swoim głosem i talentem muzycznym z innymi - mówi ks. Łukasz Anioł SDS.

Salwatorianin dodaje, że podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich muzycznych talentów w dwóch kategoriach: soliści i zespoły. Podczas festiwalu odbędą się również warsztaty muzyczne, które poprowadzą Joanna i Jacek Konieczni.

Do wygrania cenne nagrody, a wśród nich: 1000 euro, 2000 złotych, weekendowa sesja nagraniowa, weekendowy pobyt w hotelu Nad Przełomem w Sromowcach Niżnych i Koncert w Zakopanem. Festiwal jest otwarty i może wziąć w nim udział każdy, kto ukończył 12 rok życia. Zgłoszenia można wysyłać do 8 maja drogą mailową (rms.sds.@gmail.com) lub pocztową na adres: Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej, ul. Jana Pawła II 3 55-100 Trzebnica.

Szczegółowe informacje o regulaminie oraz kartę zgłoszeniową znajdziesz TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama