Nowy numer 42/2018 Archiwum

Szturm do nieba w sprawie matur

Zapraszamy na Mszę św. w intencji egzaminowanych i egzaminujących. Wieczór przed pierwszym sprawdzianem wiedzy warto oddać się pod opiekę Maryi i prosić o światło Ducha Świętego.

Są różne poglądy na spędzenie ostatni chwil przed początkiem matur. Jedni uważają, że na ostatnią chwilę są wstanie przyswoić najwięcej - zwłaszcza, że wraz ze zbliżającym się terminem matury wzrasta poczucie nieodpowiedniego wykorzystania czasu na naukę - inni twierdzą, że na kilkadziesiąt godzin przed egzaminem już nic nie przyswoją i wolą się dobrze zrelaksować.

Dla jednych i drugich oraz dla wszystkich, którym egzaminy maturalne nie są obojętne, Papieski Wydział Teologiczny, Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Wrocławskiej oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży mają propozycję. 3 maja o 18.00, w uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, w kościele Najświętszego Imienia Jezus (Wrocław, pl. Uniwersytecki 1) odbędzie się Msza św. przed maturą.

Eucharystii będzie przewodniczył ks. prof. dr hab. Włodzimierz Wołyniec, rektor PWT, homilię wygłosi ks. dr Jacek Froniewski, sekretarz generalny PWT.

Msze św. w intencji maturzystów będą odprawiane codziennie przez profesorów Papieskiego Wydziału Teologicznego do dnia ostatniego egzaminu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy