Nowy numer 46/2018 Archiwum

Nie czekaj i zgłoś się!

Caritas Archidiecezji Wrocławskiej poszukuje osób, które zostaną wychowawcami kolonijnymi. Dla osób, które nie mają uprawnień w dniach 15-24 maja miasto Wrocław organizuje bezpłatny kurs.

Caritas Archidiecezji Wrocławskiej poszukuje osób, które w dniach 24 czerwca - 7 lipca wyjadą z młodzieżą szkolną do Ulinii koło Łeby i zostaną wychowawcami kolonijnymi w ramach Letniej Akcji Kolonijnej Caritas.

W związku z tym, specjalnie dla pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych, Biuro ds. Partycypacji Społecznej organizuje w terminie 15-24 maja kurs przygotowawczy dla kandydatów na wychowawców wypoczynku. Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą uzyskać uprawnienia do wykonywania obowiązków wychowawcy (opiekuna) na koloniach, obozach, zimowiskach, półkoloniach zgodnie z obowiązującym stanem prawnym.

Aby zostać wychowawcą kolonijnym trzeba spełnić kilka warunków: ukończyć kurs, mieć co najmniej 18 lat, posiadać co najmniej wykształcenie średnie oraz spełnić warunek niekaralności za umyślne przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu, przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności, przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.

Na kurs wychowawców kolonijnych można się zgłaszać jeszcze dziś. Wystarczy napisać maila na adres: kolonia@wroclaw.caritas.pl lub napisać SMS pod numer tel. 662 210 871.
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy