Nowy numer 49/2020 Archiwum

Tomaszonalia - zabawa do białego rana w cieniu katedry

Studenci Papieskiego Wydziału Teologicznego zapraszają na bal na Ostrowie Tumskim w ramach juwenaliów. Są jeszcze miejsca!

Samorząd Studencki Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu zaprasza na trzecie w historii uczelni Tomaszonalia, czyli bal w ramach juwenaliów. Studenci PWT i nie tylko będą bawić się w auli PWT na Ostrowie Tumskim. To już ostatni dzwonek, by się zapisać.

Wydarzenie to staje się powoli tradycją. Nie zabraknie obowiązkowych punktów juwenaliów znanych z innych uczelni, m.in. symbolicznego przekazania kluczy do uczelni. Bal rozpocznie tradycyjny polonez.

- Tomaszonalia są nie tylko okazją do wspólnej integracji oraz zabawy, ale także do pożegnania studentów ostatnich lat, którzy w tym roku akademickim kończą studia na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu - mówi Anna Kaśków z Samorządu Studenckiego PWT.

Zabawę poprowadzą Wodzireje Freak Frak znani w środowisku z profesjonalizmu. 

- Chcemy także pokazać, że studenci-chrześcijanie potrafią imprezować z kulturą, a alkohol nie musi się lać strumieniami, dlatego nasz bal jest bezalkoholowy. Poza tym kusząca wydaje się przy tym cena biletów. 30 zł za osobę, 50 zł za parę, a mamy jeszcze promocję: przy zgłoszeniu się razem trzech par i poinformowaniu nas o tym - jedna para wchodzi za darmo - zachęca Anna Kaśków.

Zabawa rozpocznie się 18 maja w czwartek o godzinie 19 ipotrwa do białego rana, czyli do godziny 4. Cały czas można się zgłaszać przez formularz zgłoszeniowy TUTAJ.

A tak było za pierwszym razem. Zobacz TUTAJ zdjęcia z pierwszego balu!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama