Nowy numer 48/2020 Archiwum

Pomóż nam promować PPW 2017!

Są już dostępne materiały graficzne związane z tegoroczną Pieszą Pielgrzymką Wrocławską na Jasną Górę. Możecie je u nas zobaczyć i...

- To zawsze bardzo istotny etap w naszych przygotowaniach do kolejnych pielgrzymek. To, co rzuca się w oczy, często zostaje w głowie i człowiek do tego wraca. Mamy nadzieję, że nasze tegoroczne grafiki właśnie takie są - mówi Wiesław "Kuzyn" Wowk, koordynator służb pielgrzymkowych. Jednocześnie zachęca by z przygotowanych materiałów dowolnie korzystać i propagować je różnymi kanałami. - Zdajemy sobie sprawę, że jako organizatorzy nie jesteśmy w stanie dotrzeć  z naszą informacją do bardzo wielu środowisk. Liczymy, że dzięki pomocy tych, którzy w pielgrzymkach już uczestniczyli i zechcą przesłać plakat czy baner znajomym lub umieścić go na swojej stronie, zasięg potencjalnych odbiorców znacznie się zwiększy - dodaje.

Poniższe materiały przekazujemy do wykorzystania przede wszystkim elektronicznego. Zachęcamy, by w miarę możliwości umieścić baner czy plakat na stronach internetowych parafii czy wspólnot. Oczywiście zachęcamy też do ich indywidualnego wykorzystania na własnych stronach internetowych, blogach czy w portalach społecznościowych. Plakaty są przygotowane do druku, ale proszę pamiętać, że możliwość ich rozwieszania ograniczają przepisy prawne.

Może dzięki wam ktoś, kto nie ma bladego pojęcia o pątniczym szlaku, zainteresuje się tematem i wyruszy z nami 2 sierpnia w kierunku Jasnej Góry.

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama