Nowy numer 48/2020 Archiwum

Kolejny pokaz specjalny "Teraz i w godzinę śmierci"

Ze względu na duże zainteresowanie udało się zorganizować drugi taki seans. Bilety dla wszystkich za 12 złotych!

Zapraszamy na niezwykły film o mocy Różańca. To długo oczekiwany obraz realizowany przez dwa lata na czterech kontynentach.

Siostra Łucja z Fatimy mówiła, że stanowi największą broń. Ojciec Pio określał go mianem „bicza na demony”, a Leon XIII najdoskonalszą formą modlitwy. Mowa o Różańcu, na którym modlą się miliony ludzi z całego świata i za pomocą którego dokonują się cuda.

Ze względu na duże zainteresowanie, redakcja "Gościa Wrocławskiego" zaprasza wraz z Multikinem Pasaż Grunwaldzki na kolejny pokaz specjalny produkcji "Teraz i w godzinę śmierci".

- Zrobił na mnie ogromne wrażenie. Twórcy bardzo dobrze pokazali, jak wielkiej mocy Różańca doświadczają ludzie na całym świecie, od Nowego Jorku w Stanach Zjednoczonych przez Polskę, Austrię, Ukrainę po Afganistan. Wzruszające przykłady ludzkich historii, nietuzinkowe ujęcia. Ten film naprawdę daje do myślenia i zachęca do chwycenia za różaniec - mówi Anna Kranczar, która uczestniczyła w pierwszym seansie specjalnym "Gościa".

Podczas gromadzenia dokumentacji do filmu reżyserzy odwiedzili różne rejony świata i zebrali wiele niesamowitych historii. Byli m.in. na Majdanie - tu poznali chłopaka, który w trakcie walk na barykadach znalazł zatopiony w błocie biały różaniec. Gdy go podnosił, przed tarczą wybuchły dwa granaty - gdyby nie osłona dzisiaj prawdopodobnie nie miałby nóg.

Reżyserzy dotarli również do młodego człowieka, amerykańskiego żołnierza marines, który został ciężko ranny w Afganistanie. Ewakuowany w dramatycznych okolicznościach z pola bitwy przeżył – jak twierdzi − tylko dzięki sile Różańca.

Pokaz specjalny rozpocznie się we wtorek 23 maja o 18:30 w Multikinie w Pasażu Grunwaldzkim. Bilety dostępne w kasach dla wszystkich jedynie za 12 złotych.

 

Ważny komunikat: Seans ze względów technicznych nie będzie widoczny na stronie internetowej kina, więc ewentualne rezerwacje są dostępne telefonicznie lub mailowo.

  • E-mail: grupy.wroclawpasaz@multikino.pl
  • Telefon: 513 111 911 lub (71) 756 29 00
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama