Nowy numer 3/2021 Archiwum

Festiwal Salwatoriański "Nadaj brzmienie"

Justyna Steczkowska i Mate.O wystąpią w Trzebnicy.

Zapraszamy do Trzebnicy w dniach 1-3 czerwca. Zjadą się tam najpierw młodzi artyści z całej Polski, zarówno soliści jak i zespoły. W większości przypadków zaprezentują własne autorskie utwory. W ławie oceniających występy tegorocznych uczestników zasiądą: Piotr Baron, Elżbieta Baron i o. Andrzej Bujnowski OP.

- Dla widowni będzie to nie lada uczta. Posłuchać czegoś nowego i na dodatek z przesłaniem. W obecnym czasie popularne utwory i znane zespoły są łatwo dostępne. Możemy je usłyszeć w radiu, czy w internecie. Artyści, którzy przyjadą do Trzebnicy, jeszcze nie są aż tak znani, ale z nadesłanych utworów w pierwszym etapie konkursu wnioskujemy jako organizatorzy, że wokalnie, instrumentalnie i treściowo na prawdę nie mają się czego wstydzić - mówi ks. Łukasz Anioł SDS.

Salwatorianin dodaje, że co roku przy okazji wyłaniania zwycięzcy festiwalu zapraszane są także gwiazdy polskiej muzyki. Tym razem z nowym projektem wystąpi Mate.O (Mateusz Otremba).

Ponadto na sobotniej gali zaśpiewa Justyna Steczkowska. Wszystkie koncerty i przesłuchania są darmowe. W piątek i sobotę festiwal rozpocznie się Mszą św. w bazylice św. Jadwigi. Dokładny plan poniżej na plakacie. "Gość Niedzielny" jest patronem medialnym wydarzenia.

Festiwal Salwatoriański "Nadaj brzmienie"   Archiwum organizatora

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama