Nowy numer 3/2021 Archiwum

W ciszy o uwielbieniu

Stowarzyszenie Walka Duchowa zaprasza na "Rekolekcje uwielbienia", które odbędą się w dniach od 16 do 18 czerwca. Zapisy trwają do 5 czerwca.

W programie rekolekcji – organizowanych w domu sióstr de Notre Dame przy ul. św. Marcina 12 na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu – znajdą się: Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencje i warsztaty, modlitwa myślna/medytacje, rachunek sumienia. – Uwielbienie to taki moment, kiedy w końcu nie mówię Bogu, jak wielkie są moje problemy, tylko mówię moim problemom, jak wielki jest Bóg – podkreślają organizatorzy.

Wśród prowadzących spotkania znajdą się m.in. ks. kan. dr hab. Dominik Ostrowski, wicerektor seminarium diecezji świdnickiej, konsultor Komisji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów KEP, wykładowca, znawca liturgii, i Dawid Belach – instruktor tańca towarzyskiego od 2002 roku prowadzący Poznańską Akademię Tańca oraz projekt CZUJnia – warsztaty rozwojowe z elementami terapii ruchem.

Podczas rekolekcji będzie obowiązywać milczenie oraz zakaz/zalecenie niekorzystania z telefonów komórkowych.

Zapis, do 5 czerwca: walkaduchowa@gmail.com lub telefonicznie: 730 739 223 (od 19:00 do 21:00). Liczba miejsc ograniczona.

W ciszy o uwielbieniu  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama