Nowy numer 46/2018 Archiwum

Ministranci ze św. Dominikiem Savio

Już po raz drugi członkowie Liturgicznej Służby Ołtarza z dekanatu Wrocław-Zachód I spotkali się na wspólnym Dniu Skupienia.

Gospodarzem spotkania w dniu 3 czerwca była parafia pw. Macierzyństwa NMP na Pilczycach, która zaprosiła na to wydarzenie kleryków I roku Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego z Wrocławia. W trakcie homilii ks. prefekt Józef Jarmuła przypomniał życiorys św. Dominika Savio, którego relikwie towarzyszyły ministrantom w modlitewnej zadumie. Na co dzień bowiem znajdują się one w jednej z parafii dekanatu – NMP Nieustającej Pomocy na Muchoborze Małym. W trakcie Dnia Skupienia ministranci uczestniczyli w uroczystej Eucharystii, mieli okazję do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania czy rozmów z klerykami.

Podczas dnia skupienia   Podczas dnia skupienia Archiwum ks. Piotra Sierzchuły

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy