Nowy numer 48/2020 Archiwum

Pomódl się za PPW 2017

W czerwcu Msza św. w katedrze w intencji pielgrzymów i Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej odbędzie się wyjątkowo w drugi, a nie trzeci piątek miesiąca. To ostatnia taka Eucharystia przed sierpniową wędrówką na Jasną Górę.

Pątników pieszych oraz tych z grupy duchowych uczestników zapraszamy na Eucharystię do katedry wrocławskiej w piątek 9 czerwca na  18.30.

Inicjatywa comiesięcznych Mszy św. w intencji pielgrzymów jest realizowana od październikowej pielgrzymki trzebnickiej. Ideą jest, by środowisko pątników pieszych mogło się regularnie spotykać i objąć swoją modlitwą przygotowania do kolejnych inicjatyw pielgrzymkowych.

Najbliższa Msza św. tzw. "pielgrzymkowa" będzie jednocześnie ostatnim etapem spotkań przed wyruszeniem na szlak.

Już niebawem rozpoczną się zapisy w parafiach archidiecezji wrocławskiej do poszczególnych grup. Warto zarezerwować sobie czas między 2, a 10 sierpnia na wędrówkę i rekolekcje w drodze.

Przypominamy też, że w Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej biorą również udział duchowi uczestnicy i ich też zachęcamy do zgłoszenia swojego udziału. Dzięki temu otrzymają specjalnie przygotowane materiały do rozważań w duchowej łączności z pątnikami będącymi na trasie. Z myślą o pielgrzymach grupy szesnastej powstaje też serwis internetowy przygotowywany przez naszą redakcję. Każdego dnia będzie można znaleźć w nim najświeższe relacje z trasy, wiele zdjęć i multimediów - homilie z rozważaniami ks. Stanisława "Orzecha" Orzechowskiego, ale również okienko z transmisjami na żywo Mszy św. odprawianych na trasie.

Szczegóły niebawem na www.wroclaw.gosc.pl oraz www.pielgrzymka.pl.

Pomódl się za PPW 2017  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama