Nowy numer 46/2018 Archiwum

Wygraj wyjazd do Taizé

Oto pierwsze pytanie w naszym wakacyjnym konkursie. Zwycięzcą zostanie 5 osoba, która spełni wszystkie warunki, o których piszemy w tym artykule. Do wygrania przejazd na tygodniowy pobyt w Taizé.

Z naszej propozycji mogą skorzystać osoby w wieku od 18 do 35 roku życia. To właśnie przede wszystkim dla tej grupy wiekowej organizowane są tygodniowe spotkania, w których biorą udział tysiące młodych z kilkudziesięciu krajów świata. Modlitwa i cisza przeplatają się tu z radosnymi śpiewami w wielu językach. Warto zajrzeć na stronę www.taize.fr/pl i poczytać o programie, który co tydzień jest realizowany przez braci z Taizé.

Razem z Biurem Podróży Margo Travel zapraszamy do udziału w konkursie, w którym w każdym tygodniu jest do wygrania przejazd rejsowym autokarem do Francji i powrót po tygodniowym uczestnictwie w spotkaniu młodzieży.

Co należy zrobić, by wygrać wyjazd w dniach 24 czerwca - 3 lipca? Wysłać do nas maila na adres wroclaw@gosc.pl z odpowiedzią na pytanie:

Bracia z Taizé każdego roku po Bożym Narodzeniu organizują Europejskie Spotkania Młodych. W którym mieście odbędzie się najbliższe?

Wraz z odpowiedzią prosimy o napisanie kilku słów uzasadnienia, dlaczego chcesz pojechać do Taizé. Wiadomość, która powinna być zatytułowana "Taize"  musi być uzupełniona o dane kontaktowe oraz wiek uczestnika. O wygranej zdecyduje kolejność wpłynięcia na naszą redakcyjną skrzynkę e-mailową prawidłowych odpowiedzi. Będzie nam też miło jeśli polubicie nasz profil na Facebooku lub będziecie nas śledzić na Twitterze. W pierwszej edycji naszego konkursu zwycięzcą zostanie osoba, która prześle nam swoją odpowiedź jako 5 (piąta) w kolejności. Na wasze maile czekamy do 11 czerwca do północy. Zwycięzcę poinformujemy mailem zwrotnym.

Uwaga! Nagroda obejmuje przejazd do i z Taizé. Koszty uczestnictwa (6-9 euro za dzień) ponosi uczestnik konkursu.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mogą wygrać, dlatego zachęcamy, by dołączyć do jednej z grup parafialnych lub z duszpasterstw, w których już trwają przygotowania do wakacyjnego wyjazdu do Francji. W kontakcie pomagają bracia z Taizé. Wystarczy napisać maila na adres spotkania@taize.fr. Osoby, które chciałyby udać się do Francji indywidualnie mogą zgłaszać się bezpośrednio do Biura Podróży Margo Travel. Wszelkie szczegóły i warunki dotyczące przejazdu można znaleźć na www.jedziemydotaize.pl.

Rejsowy autobus rozpoczyna swój kurs z Wrocławia w każdą wakacyjną sobotę od 24 czerwca do 2 września.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy