Nowy numer 46/2018 Archiwum

Jakie imię dla krasnala?

Do 30 czerwca potrwa konkurs na imię dla krasnala Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej. Każdy może zgłaszać swoje propozycje.

Krasnal stoi przed księgarnią przy oknie wystawowym od kilkunastu dni i czeka na swoje imię.

- Chcielibyśmy, żeby to klienci wymyślili imię dla niego. To może być dla nich ciekawa i dobra zabawa w ramach powitania nowego krasnala na Ostrowie Tumskim - mówią pracownicy księgarni archidiecezjalnej.

-. Mamy już parę imion-kandydatów np.: Księgarek i Krasnal Czytalski. Najwięcej spływa od dzieci-przedszkolaków. Oni naprawdę wpadają na kosmiczne pomysły. Liczymy więc na kolejne! - zachęca ks. Leszek Więcek z wydawnictwa "TUM".

Każdy chętny może wziąć udział w konkursie. Wystarczy wysłać swoje propozycje na adres e-mail: kwakun@archidiecezja.wroc.pl.

Zwycięzca, którego pomysł zostanie wybrany, otrzyma nagrodę w postaci upominku z Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej, dostosowanego do wieku!

Maile można wysyłać do 30 czerwca. Zachęcamy!

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy