Nowy numer 46/2018 Archiwum

Pierwszy taki festiwal

W ostatni weekend czerwca w Sulistrowicach pod Ślężą będzie się działo! Festiwal Młodych "Effatha!" to wędrówki, koncerty, warsztaty, gry, a wszystko otoczone modlitwą.

W dniach 23-25 czerwca młodzież zjedzie pod Ślężę, gdzie przez trzy dni będą się wspólnie się modlić, bawić na koncertach i brać udział w ciekawych warsztatach.

W planie m.in. warsztaty psychologiczne, konferencja oraz koncert o. Łukasza Buksy OFM i ks. Jakuba Bartczaka oraz wiele innych niespodzianek. Tegorocznym temat brzmi: "Relacje z Bogiem, a Bóg w relacjach".

Jedną z atrakcji będzie plenerowe kino pod gołym niebem. Uczestnicy obejrzą bestsellerowy film "Chata".

"Będziemy uczyć się o związkach międzyludzkich, czyli potocznie mówiąc - jak poderwać dziewczynę/chłopaka i jak z nią/nim żyć na co dzień" - piszą organizatorzy ze wspólnoty Góra Tabor Młodych

- Nadchodzi niezwykły czas na poznanie Boga, nowych fascynujących ludzi, zawieranie długotrwałych przyjaźni. W klimacie radości, młodzieżowego powera i entuzjazmu spędzimy weekend o stóp Ślęży nazywanej Górą Tabor Młodych. Dlatego chcemy tu zbierać jak najczęściej młodych ludzi. Zapraszamy wszystkich - mówi ks. Jakub Bartczak.

- Razem w grupą młodych ludzi zrzeszoną wokół wspólnoty Góra Tabor Młodych i ks. Jakubem Bartczakiem zapraszamy do Sulistrowic, żeby przeżyć niezwykłą przygodę z Panem Bogiem i ludźmi, którzy Mu ufają. Wspólna modlitwa i zabawa, kino, koncerty, szalona atmosfera -  wszystko sprzyja nawiązywaniu relacji i odpoczywaniu w pięknym miejscu naszego regionu. Pierwszy tego typu festiwal w archidiecezji nie może cię ominąć, to doskonały sposób na rozpoczęcie wakacji. Przekonaj się, ze z Panem Bogiem można robić szalone rzeczy! - zachęca Agata Sapich, jedna z organizatorek.

Koszt pobytu wynosi 70 złotych i zawarto w tym wyżywienie, nocleg oraz wspaniałe towarzystwo. Zapisy prowadzone są drogą mailową pod adresem: goratabormlodych@gmail.com. Tam można także kierować wszelkie pytania.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy