Nowy numer 46/2018 Archiwum

O "Alphie" dla kapłanów

Księża archidiecezji wrocławskiej będą mogli dowiedzieć się więcej o tym jak przygotować i przeprowadzić o kursy ewangelizacyjne.

Regionalne Biuro Wrocław Alpha Polska zaprasza kapłanów na spotkanie przybliżające metodę ewangelizacji Alpha. Kursy są prowadzone w ponad 300 parafiach, wspólnotach i grupach w całej Polsce i przynoszą obfite owoce wśród młodzieży i dorosłych. Organizatorzy spotkania chcą przybliżyć tę metodę i jej zasady kapłanom archidiecezji wrocławskiej.

Wśród prelegentów będą: bp Andrzej Siemieniewski, Antoni Tompolski z Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Nowej Ewangelizacji i koordynatorzy kursów Alpha w regionie wrocławskim.

Spotkanie zaplanowano na 17 czerwca między 10.00 a 15.00 w sali nr 4 w parafii pw. św. Augustyna na ul. Sudeckiej 90 we Wrocławiu. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy na www.dombozy.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy