Nowy numer 46/2018 Archiwum

Przyjdź i uwielbiaj

Ruch Światło-Życia zaprasza do wspólnego uwielbienia Chrystusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie w ramach I Wojszyckiego Wieczoru Uwielbienia.

Wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Ja jestem chlebem żywym" i nieprzypadkowo zaplanowano je w oktawie Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Organizatorom przyświeca cel spotkania się na wspólnej modlitwie i uwielbieniu śpiewem, by pogłębić przeżycie wielkiej tajemnicy - obecności Jezusa wśród nas pod postaciami Chleba i Wina.

Wojszycki Wieczór Uwielbienia rozpocznie się w sobotę, 17 czerwca, w oktawie o 19.15 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela na ul. Pawła Jasienicy 4 we Wrocławiu - Wojszycach.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy