Nowy numer 49/2020 Archiwum

Tajemnica Eucharystii

Na misterium inspirowane objawieniami Boliwijki Cataliny Rivas zaprasza Świecki Zakon Karmelitów Bosych. Zostanie zaprezentowane w niedzielę 18 czerwca o 16.15 w kościele pw. Opieki św. Józefa przy ul. Ołbińskiej we Wrocławiu.

Misterium pt. "Tajemnica Eucharystii" - jak wyjaśniają organizatorzy - przypomina i ukazuje, co naprawdę dokonuje się w czasie sprawowania Najświętszej Ofiary; ma nas przygotować do jeszcze owocniejszego i świadomego przeżywania Mszy św.

Scenariusz przedstawienia jest oparty na słowach Matki Bożej i Pana Jezusa, przekazanych Catalinie Rivas. Jej oczami oglądamy mistyczną rzeczywistość Eucharystii - udział w niej Matki Bożej, aniołów, dusz zbawionych i cierpiących w czyśćcu. Dzięki poruszającym środkom artystycznym widzowie mogą zobaczyć najważniejsze wydarzenie w historii świata - odkupieńczą śmierć Chrystusa na Golgocie.

Misterium zostało przygotowane przez Ewangelizacyjną Grupę Teatralną działającą przy parafii p.w. Św.Brata Alberta Chmielowskiego w Świebodzicach oraz uczniów Publicznego Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Świebodzicach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama