Nowy numer 49/2020 Archiwum

Podróż do miejsca niezwykłych spotkań

Znamy kolejną zwyciężczynię wakacyjnego konkursu "Gościa Wrocławskiego" i Biura Podróży Margo Travel. Kto pojedzie do Taizé?

Przypominamy. Przez całe wakacje do Taizé kursują rejsowe autobusy obsługiwane przez Biuro Podróży Margo Travel. Wyjazdy są organizowane w każdą sobotę od 24 czerwca do 2 września. Co tydzień jedna osoba może wygrać bezpłatny przejazd do Francji na tygodniowy pobyt w burgundzkiej wiosce z tysiącami młodych ludzi z całego świata. Aby wziąć udział w naszym konkursie trzeba uważnie śledzić naszą stronę internetową lub nasze profile na Facebooku i Twitterze gdzie publikujemy pytania.

Prawidłowa odpowiedź na ostatnio zadane pytanie: "W którym roku urodził się br. Roger, założyciel wspólnoty braci z Taizé?" brzmi: 1915.

Dotarło do nas kilkanaście prawidłowych odpowiedzi z uzasadnieniem. Zwyciężczynią nagrody - wyjazdu do Taizé w dniach 1 - 10 lipca została Maria Jasińska z Czarnowa, której odpowiedź wpłynęła jako siódma (taki był wymóg konkursu). Serdecznie gratulujemy! Szczegóły przekażemy telefonicznie lub w mailu zwrotnym.

Dla Marii nie będzie to pierwszy wyjazd do burgundzkiej wioski. "Do Taizé pojechałam po raz pierwszy rok temu i znalazłam prawdziwie moje miejsce na ziemi!" - napisała w uzasadnieniu. W tym roku ma jeszcze jeden cel. "Umówiona jestem z kolegą z Nowego Yorku i mam nadzieję, że się tam spotkamy" - czytamy dalej w przesłanym do naszej redakcji mailu.

Tych, którzy nie wygrają w kolejnych edycjach zachęcamy, by dołączyli do jednej z grup parafialnych lub z duszpasterstw, w których już trwają przygotowania do wakacyjnego wyjazdu do Francji. W kontakcie pomagają bracia z Taizé. Wystarczy napisać maila na adres spotkania@taize.fr.

Osoby, które chciałyby udać się do Taizé indywidualnie mogą zgłaszać się bezpośrednio do Biura Podróży Margo Travel. Wszelkie szczegóły i warunki dotyczące przejazdu można znaleźć na www.jedziemydotaize.pl.

Uwaga! Kolejne pytanie konkursowe pojawi się na naszej stronie we środę, 21 czerwca. Nagrodą jest wyjazd do Taizé w dniach 8 - 17 lipca.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama