Nowy numer 49/2020 Archiwum

"Nieśmiertelni" i nie tylko

Podczas koncertu, który odbędzie się na Ostrowie Tumskim 25 czerwca o 20.30, prowadzona będzie zbiórka na rzecz syryjskiego Aleppo. W ramach Nocy Kościołów czeka nas ponadto wiele innych wydarzeń, w tym spotkania poświęcone Fatimie.

Na koncercie „Nieśmiertelni” wystąpią: Darek Malejonek z Maleo Reggae Rockers, Arkadio, Kinga Kielich, Kuba Podolski, Aleksandra Maciejewska. To kolejna okazja, by nie tylko posłuchać dobrej muzyki, ale także włączyć się w zbiórkę i wesprzeć udręczone wojną syryjskie miasto.

Tymczasem, w ramach Nocy Kościołów, trwa wiele inicjatyw poświęconych 100. rocznicy objawień w Fatimie. W kilku parafiach odbędą się spotkania z red. Grzegorzem Górnym „Tajemnice Fatimy. Największy sekret XX wieku”, z prezentacją książki autorstwa Grzegorza Górnego, z fotografiami Janusza Rosikonia. Takie spotkania zaplanowano w następujących miejscach: 23 czerwca – kościół pw. Opieki św. Józefa przy ul. Ołbińskiej we Wrocławiu, po Mszy św. o 18.00; 24 czerwca – kościół pw. św. Ignacego Loyoli przy ul. W. Stysia we Wrocławiu, po Mszy św. o 18.00; 25 czerwca – Sala Konferencyjna Centrum Formacji przy parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła na pl. Zamkowym w Oławie, o 16.00;
Spotkania filmowe „Nadzieja w Fatimie”, prowadzone przez Stowarzyszenie Polonia Christiana, odbędą się z kolei w następujących parafiach: 23 czerwca – kościół pw. św. Antoniego przy ul. Kasprowicza we Wrocławiu, po Mszy św. o 18.30; 24 czerwca – kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej przy ul. Tatarakowej we Wrocławiu-Strachocinie, po Mszy św. o 18.00; 25 czerwca – kościół pw. Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny przy ul. Pilczyckiej we Wrocławiu, po Mszy św. o 18.00.

Więcej na: nocekosciolow.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama