Nowy numer 43/2020 Archiwum

Nie stracić Boga z oczu

Jesteśmy już prawie na półmetku wakacyjnego konkursu "Biura Podróży Margo Travel. Mamy kolejnego zwycięzcę.

Przypominamy. Przez całe wakacje do Taizé kursują rejsowe autobusy obsługiwane przez Biuro Podróży Margo Travel. Wyjazdy są organizowane w każdą sobotę od 24 czerwca do 2 września. Co tydzień jedna osoba może wygrać bezpłatny przejazd do Francji na tygodniowy pobyt w burgundzkiej wiosce z tysiącami młodych ludzi z całego świata. Aby wziąć udział w naszym konkursie trzeba uważnie śledzić naszą stronę internetową lub nasze profile na Facebooku i Twitterze gdzie publikujemy pytania.

Prawidłowa odpowiedź na pytanie: "Jaki jest kod pocztowy do Taizé?", brzmi: 71250

Dotarło do nas kilkanaście prawidłowych odpowiedzi z uzasadnieniem. Zwyciężczynią nagrody - wyjazdu do Taizé w dniach 15 - 24 lipca została Ania Woźniak z Wrocławia, której odpowiedź wpłynęła jako trzecia (taki był wymóg konkursu). Serdecznie gratulujemy! Szczegóły przekażemy telefonicznie lub w mailu zwrotnym.

"Mam 20 lat i marzę aby pojechać do Taizé, aby zgłębić swoją wiarę i odnaleźć pokój ducha. Aktualnie studiuje i mieszkam w Londynie przez większość roku, więc chciałabym spędzić ten tydzień w ciszy, w której mogłabym zresetować swoje priorytety i całkowicie oddać moje życie Bogu, tak aby mieszkanie na emigracji i pokusy tego świata nie odciągnęły mnie od wielkiego miłosierdzia. Odkąd tu mieszkam zauważyłam jak łatwo jest mi stracić Boga z oczu, oddalić się od Niego z powodu ludzkich słabości. Chciałabym aby ten wyjazd umocnił mnie w wierze, między innymi poprzez spotkanie innych młodych ludzi oddających swoje życie w ręce Boga." - napisała do nas zwyciężczyni.

Tych, którzy nie wygrają w kolejnych edycjach zachęcamy, by dołączyli do jednej z grup parafialnych lub z duszpasterstw, w których już trwają przygotowania do wakacyjnego wyjazdu do Francji. W kontakcie pomagają bracia z Taizé. Wystarczy napisać maila na adres spotkania@taize.fr.

Osoby, które chciałyby udać się do Taizé indywidualnie mogą zgłaszać się bezpośrednio do Biura Podróży Margo Travel. Wszelkie szczegóły i warunki dotyczące przejazdu można znaleźć na www.jedziemydotaize.pl.

Uwaga! Kolejne pytanie konkursowe pojawi się na naszej stronie we środę, 5 lipca. Nagrodą jest wyjazd do Taizé w dniach 22 - 31 lipca.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama