Nowy numer 48/2020 Archiwum

Muzyczny Piknik z Bratem Albertem

Fundacja im. Brata Alberta - obchodząca 30-lecie istnienia oraz 25-lecie działalności we Wrocławiu - zaprasza do wspólnego świętowania.

Czas fundacyjnych jubileuszy przypada w Roku św. Brata Alberta, powodów do radości jest więc mnóstwo. Główne obchody, z uroczystym Marszem Brata Alberta i dzieleniem się chlebem, odbyły się w Krakowie.

Natomiast w sobotę 8 lipca o 16.00 w Parku Strachocińskim we Wrocławiu - między ulicami Strachocińską i Włościańską - rozpocznie się muzyczny piknik. Wystąpią: Albert Band, No Idea, Kinga Lipińska, Rosa, Next Friday oraz, o 20.00, gwiazda wieczoru: Paweł Kukiz i przyjaciele.

- Przewidzianych jest ponadto wiele innych atrakcji: warsztaty ceramiczne, możliwość wypiekania chleba w tradycyjnym piecu chlebowym, zajęcia sportowe, bańki mydlane czy malowanie na sztalugach - mówi Aleksander Sadowski, kierownik WTZ „Muminki”, jednej z dwóch placówek fundacji we Wrocławiu, działającej przy franciszkańskim klasztorze na Karłowicach. - Odbędą się również kiermasze, z których dochód przeznaczony zostanie na nowy mini bus do transportu osób niepełnosprawnych.

Fundacja im. Brata Alberta, która we Wrocławiu prowadzi również WTZ „Wspólnota” przy ul. Smoczej, otacza opieką dorosłe osoby niepełnosprawne intelektualnie.

Muzyczny Piknik z Bratem Albertem   - Zapraszamy na piknik - mówi Aleksander Sadowski. Agata Combik /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama