Nowy numer 28/2018 Archiwum

Dziś Msza św. w intencji "Orzecha"

Już dziś Msza św. w intencji głównego przewodnika Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej, ks. Stanisława Orzechowskiego, z prośbą o szybki powrót do zdrowia.

Eucharystia zostanie odprawiona (13 lipca) w Duszpasterstwie Akademickim "Wawrzyny" przy ul. Bujwida 51 o godz. 20.00 w dolnej kaplicy.

Zapraszamy wszystkich pielgrzymów, księży "pielgrzymkowych", studentów, przedstawicieli środowisk akademickich i ludzi pracy, wspólnoty i rodziny, abyśmy razem we wspólnej modlitwie wypraszali potrzebne łaski dla "Orzecha".

Wiesław "Kuzyn" Wowk zaznacza, że ks. Orzechowski zawsze wspierał nas modlitwą, a teraz On sam jej bardzo potrzebuje i zachęca: - Jeśli się wybierasz to poinformuj i zaproś znajomych.

"Orzech" aktualnie przebywa w szpitalu. Sytuacja jest już opanowana i jego stan znacząco się poprawił. Niemniej wciąż nie wiadomo, jakie będą zalecenia lekarskie w związku z uczestnictwem kapłana w tegorocznej pielgrzymce.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma