Nowy numer 43/2020 Archiwum

Do Taizé pojedzie...

Gratulujemy kolejnej osobie, która wygrała wyjazd do Taizé.

Przypominamy. Przez całe wakacje do Taizé kursują rejsowe autobusy obsługiwane przez Biuro Podróży Margo Travel. Wyjazdy są organizowane w każdą sobotę od 24 czerwca do 2 września. Co tydzień jedna osoba może wygrać bezpłatny przejazd do Francji na tygodniowy pobyt w burgundzkiej wiosce z tysiącami młodych ludzi z całego świata. Aby wziąć udział w naszym konkursie, trzeba uważnie śledzić naszą stronę internetową lub nasze profile na Facebooku i Twitterze, gdzie publikujemy pytania.

Prawidłowa odpowiedź na pytanie: "Ile razy w Taizé dzwony wzywają na wspólną modlitwę do kościoła pojednania?", brzmi: "Trzy razy".

Zwyciężczynią nagrody - wyjazdu do Taizé w terminie 29 lipca-7 sierpnia została Anna Wierzbicka, której odpowiedź wpłynęła jako czwarta (taki był wymóg konkursu). Serdecznie gratulujemy! Szczegóły przekażemy telefonicznie lub w e-mailu zwrotnym.

"Powód, dlaczego ja miałabym jechać? Nie ma szczególnego, po prostu jest to miejsce dla mnie bardzo ważne, w którym potrafię odpocząć i nabrać dystansu do codzienności" - napisała nam zwyciężczyni.

Tych, którzy nie wygrają w kolejnych edycjach, zachęcamy, by dołączyli do jednej z grup parafialnych lub z duszpasterstw, w których już trwają przygotowania do wakacyjnego wyjazdu do Francji. W kontakcie pomagają bracia z Taizé. Wystarczy napisać maila na adres spotkania@taize.fr.

Osoby, które chciałyby udać się do Taizé indywidualnie, mogą zgłaszać się bezpośrednio do Biura Podróży Margo Travel. Wszelkie szczegóły i warunki dotyczące przejazdu można znaleźć na: www.jedziemydotaize.pl.

Uwaga! Kolejne pytanie konkursowe pojawi się na naszej stronie w niedzielę 23 lipca. Nagrodą jest wyjazd do Taizé w terminie 5-14 sierpnia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama