Nowy numer 43/2020 Archiwum

Podróż do źródła

"Potrzebuje wyciszenia, pokoju w sercu, stanięcia z pewnymi sprawami przed Bogiem i myślę, ze w Taizé są do tego doskonale warunki" - napisała do nas kolejna zwyciężczyni wakacyjnego konkursu "Gościa Wrocławskiego" i Biura Podróży Margo Travel.

Przypominamy. Przez całe wakacje do Taizé kursują rejsowe autobusy obsługiwane przez Biuro Podróży Margo Travel. Wyjazdy są organizowane w każdą sobotę od 24 czerwca do 2 września. Co tydzień jedna osoba może wygrać bezpłatny przejazd do Francji na tygodniowy pobyt w burgundzkiej wiosce z tysiącami młodych ludzi z całego świata. Aby wziąć udział w naszym konkursie, trzeba uważnie śledzić naszą stronę internetową lub nasze profile na Facebooku i Twitterze, gdzie publikujemy pytania.

Prawidłowa odpowiedź na pytanie: "Jak nazywa się miejsce w Taizé (jest tam sklep i kawiarnia), w którym młodzież, zwłaszcza wieczorami, się integruje?", brzmi: "OYAK".

Zwyciężczynią nagrody - wyjazdu do Taizé w terminie od 5 do 14 sierpnia została Małgorzata Grzegorek z Wrocławia, której odpowiedź wpłynęła jako druga (taki był wymóg konkursu). Serdecznie gratulujemy! Szczegóły przekażemy telefonicznie lub w e-mailu zwrotnym.

"Bardzo bym chciała pojechać do Taizé , bo nigdy tam nie byłam. Kilkakrotnie uczestniczyłam w Europejskich Spotkaniach Młodych odbywających się każdego roku w Sylwestra, jednak bardzo chciałabym pojechać do Źródła. Potrzebuje również wyciszenia, pokoju w sercu, stanięcia z pewnymi sprawami przed Bogiem i myślę, ze w Taizé są do tego doskonale warunki" - napisała nam zwyciężczyni.

Tych, którzy nie wygrają w kolejnych edycjach, zachęcamy, by dołączyli do jednej z grup parafialnych lub z duszpasterstw, w których już trwają przygotowania do wakacyjnego wyjazdu do Francji. W kontakcie pomagają bracia z Taizé. Wystarczy napisać maila na adres spotkania@taize.fr.

Osoby, które chciałyby udać się do Taizé indywidualnie, mogą zgłaszać się bezpośrednio do Biura Podróży Margo Travel. Wszelkie szczegóły i warunki dotyczące przejazdu można znaleźć na: www.jedziemydotaize.pl.

Uwaga! Kolejne pytanie konkursowe pojawi się na naszej stronie w piątek 28 lipca. Nagrodą jest wyjazd do Taizé w terminie 12-21 sierpnia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama