Nowy numer 3/2021 Archiwum

Spotkajmy się w Henrykowie

To nie tylko okazja do integracji, ale także zaprezentowania swoich talentów. Spotkajmy się w Henrykowie na VIII Pielgrzymce Osób Niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół.

Metropolita wrocławski abp Józef Kupny, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Caritas Archidiecezji Wrocławskiej i diecezjalny duszpasterz osób niepełnosprawnych zapraszają 26 sierpnia do Henrykowa na piknik integracyjny osób niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół. Pielgrzymka będzie miała charakter jednodniowego spotkania w godzinach między 11 a 16.

Wzorem poprzednich edycji w wydarzeniu mogą wziąć udział grupy zorganizowane (DPS, WTZ, szkoły specjalne, GOPS, OPS itp.) oraz indywidualnie osoby niepełnosprawne wraz ze swoimi opiekunami.

Organizatorzy szczególnie zachęcają do prezentacji własnych możliwości i osiągnięć w ramach swoich warsztatów terapii zajęciowej lub innych talentów (wokalnych, tanecznych, instrumentalnych, pantomina, rękodzieło itp.). Możliwość zaprezentowania własnego repertuaru artystycznego (ok. 10-15 minut), w związku z ograniczonym czasem, uzależniona będzie od kolejności zgłoszeń.

Recepcja z zapisami otwarta zostanie o godz. 10. Wtedy także będzie okazja do spowiedzi. Kulminacyjny moment to Msza św. o godz. 11.30 pod przewodnictwem bp. Andrzeja Siemieniewskiego. Potem uczestnicy udadzą się na poczęstunek, a o 13.30 rozpoczną się część artystyczna, wspólna zabawa i piknik, które potrwają do 16.

Zgłoszenia można dokonać pocztą tradycyjną poprzez wysyłanie wypełnionego formularza na adres organizatora (Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Wrocławskiej, ul. Katedralna 4/19, 50-328 Wrocław) albo elektroniczną - trzeba wysłać skan wypełnionego formularza na e-mail organizatora: ksm@archidiecezja.wroc.pl lub internetową, wypełniając formularz elektroniczny na stronie: www.ksm.wroclaw.pl. Po zgłoszeniu należy czekać na kontakt od organizatora. Zapisy trwają do 21 sierpnia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama