Nowy numer 46/2018 Archiwum

Lody dla ochłody

Upał na pielgrzymce jest niestraszny, gdy gospodarze miejscowości i właściciele przedsiębiorstw na trasie wykazują się taką życzliwością.

Dwa tysiące lodów otrzymali pątnicy Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej od firmy Froneri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Namysłowie. - To ogromna niespodzianka i przyjemność dla pątników. Mamy już prawie 70 km w nogach i każdy taki przejaw życzliwości dodaje animuszu - mówi ks. Tomasz Płukarski, rzecznik prasowy PPW.

Pokutny charakter pielgrzymki polega na przyjmowaniu w pokorze darów. - Byłoby co najmniej niegrzecznie, gdybyśmy odmawiali naszym darczyńcom. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tę przyjemność i zapewniamy o naszej modlitwie - dodaje kapłan.

A to niespodzianka!   A to niespodzianka! ks. Tomasz Płukarski

To nie pierwszy raz, gdy namysłowska firma przekazuje pielgrzymce wrocławskiej lody   To nie pierwszy raz, gdy namysłowska firma przekazuje pielgrzymce wrocławskiej lody ks. Tomaz Płukarski

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy