Nowy numer 25/2018 Archiwum

Pokaz specjalny "Fatima. Ostatnia Tajemnica"

Wracamy z cyklem "Do kina z Gościem" i zapraszamy na przedpremierowy pokaz specjalny filmu "Fatima. Ostatnia tajemnica". Dla wszystkich tańsze bilety!

Razem z Multikinem Pasaż Grunwaldzki przygotowaliśmy przedpremierowy seans długo oczekiwanej hiszpańskiej produkcji. O czym opowiada? Agnostyczka montująca film o objawieniach fatimskich dostrzeże, jak wielki wpływ one miały na bieg historii ostatnich stu lat. 

Pokaz w czwartek 17 sierpnia o godzinie 18 w Multikinie w galerii Pasaż Grunwaldzki. Bilety będą sprzedawane w cenie 11 zł bez względu na wiek po podaniu hasła: Gość Niedzielny i poinformowaniu, że chodzi o pokaz specjalny.

Rezerwacji miejsc można dokonać telefonicznie pod numerem (71) 756 29 24, mailowo (grupy.wroclawpasaz@multikino.pl) lub na stronie internetowej TUTAJ.

Poniżej prezentujemy zwiastun filmu:

Fatima. Ostatnia tajemnica - Zwiastun PL (2017)
Coming Soon

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma