Nowy numer 25/2018 Archiwum

Wielki musical "Życie Maryi" wkrótce we Wrocławiu

Ojcowie paulini zapraszają na obchody uroczystości Matki Bożej Częstochowskiej 26 sierpnia. Już trwają zapisy na część artystyczną maryjnego świętowania.

Tego dnia o 18.00 w sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła przy ul. św. Antoniego 30 we Wrocławiu zostanie odprawiona uroczysta Eucharystia. Po niej, o 20.00, w auli Zespołu Szkół nr 14 przy ul. Brucknera 10 odbędzie się przygotowany z wielkim rozmachem, z udziałem ok. 50 artystów amatorów, musical pt. "Życie Maryi". Wystąpią osoby związane ze Wspólnotą "Guadalupe" oraz Wspólnotą Najświętszego Imienia Jezus z Lublina. Wstęp wolny. Liczba miejsc jest ograniczona – warunkiem otrzymania miejsca jest rejestracja na stronie internetowej: www.guadalupe.com.pl lub zapisanie się w parafii ojców paulinów przy ul. św. Antoniego 30 (można to zrobić po każdej Mszy św. i w godzinach otwarcia kancelarii). Zapisy przez internet rozpoczynają się 14 sierpnia, zapisy w parafii już trwają. Jedna osoba może maksymalnie zapisać 5 osób.

W ramach przygotowania do uroczystości Matki Bożej w paulińskiej parafii 17 sierpnia rozpocznie się nowenna (codziennie o 17.30).

Sierpniowe świętowanie wpisuje się w obchody 300. rocznicy koronacji jasnogórskiej ikony.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma