Nowy numer 25/2018 Archiwum

Artyści u św. Jadwigi i Bartłomiejki

Trwa VI Międzynarodowy Plener Plastyczny Trzebnica 2017. Wernisaż odbędzie się w czasie festynu parafialnego w niedzielę 27 sierpnia, a na czwartek 24 sierpnia zaplanowano spotkanie autorskie.

Odbędzie się ono w kawiarence jadwiżańskiej w Domu Pielgrzyma w Trzebnicy, obok bazyliki. Początek o 19.00. W trakcie spotkania artyści uczestniczący w plenerze opowiedzą o swojej twórczości, będzie można porozmawiać z nimi przy kawie i herbacie.

Wernisaż prac twórców – z możliwością zakupu – odbędzie się 27 sierpnia o 17.00, podczas parafialnego festynu „Bartłomiejki”. Plener współorganizują: dom zakonny salwatorianów, parafia św. Bartłomieja Ap. i św. Jadwigi, Starostwo Powiatowe w Trzebnicy, Gmina Trzebnica, Hotel Trzebnica.

W bazylice św. Bartłomieja Apostoła i św. Jadwigi Śl. w Trzebnicy w niedzielę o 11.00 zostanie odprawiona Msza św. odpustowa pod przewodnictwem ks. Józefa Figla SDS. O 15.00 rozpocznie się XI Rodzinny Festyn Parafialny „Bartłomiejki”. W programie występy trzebnickich przedszkolaków, koncerty Marty Sokołowskiej i Damiana Cioska oraz Kasi Mędryk, Quest o św. Jadwidze oraz, o 19.00, koncert gwiazdy wieczoru – Beaty Bednarz. Nie braknie loterii fantowej i wielu festynowych atrakcji.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma