Nowy numer 38/2018 Archiwum

Marcin Zieliński w Smolcu

Trwają zapisy na konferencję "Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu" (Mk 16,15), która odbędzie się 7 i 8 października.

Konferencję poprowadzi Marcin Zieliński – ewangelizator, głoszący Ewangelię w wielu krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych, lider Wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic. Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym na Sali Widowiskowej w Smolcu przy ulicy Kościelnej 2.

– W czasie konferencji będziemy uczyć się przez nauczanie i posługę modlitewną, jak wypełnić nakaz Pana Jezusa „Idźcie i głoście”, jak czynić to z ogniem Ducha Świętego, z pasją – wyjaśniają organizatorzy ze wspólnoty Podwyższenia Krzyża Świętego przy parafii Narodzenia NMP w Smolcu.

Zapisy prowadzone są na stronie www.wspolnotakrzyzasmolec.pl
Osoby zamieszkałe w Smolcu i we Wrocławiu zainteresowane pomocą przy organizacji konferencji proszone są o kontakt e-mailowy: krzyz.smolec@wp.pl

Więcej o Marcinie Zielińskim TUTAJ i TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma