Nowy numer 45/2018 Archiwum

Już jutro Milicz Football Cup

W dorocznym turnieju piłkarskim zmierzą się drużyny składające się z zawodników niepełnosprawnych. Zapraszamy do kibicowania.

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej do udziału w V edycji turnieju piłki nożnej dla osób z niepełnosprawnością Milicz Football Cup, który odbędzie się 8 września na boisku sportowym Orlik przy ul. Trzebnickiej 4 w Miliczu.

Gorąco zachęcamy do wspólnego kibicowania niepełnosprawnym piłkarzom, którzy kolejny raz powalczą o miano najlepszego zespołu na Dolnym Śląsku. Początek zawodów o 9.00.

Patronat honorowy nad zawodami objął klub WKS Śląsk Wrocław, a gościem specjalnym będzie legenda WKS Tadeusz Pawłowski, dyrektor Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław.

Imprezę poprowadzi Sportowy Głos Dolnego Śląska, Andrzej Gliniak.

Partnerami turnieju są: "Gość Niedzielny", Kibice Razem, Federacja Kibiców Niepełnosprawnych i Klub Kibiców Niepełnosprawnych Milicz.

Zadanie finansowane jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy