Nowy numer 46/2018 Archiwum

Nauczą komplementować Pana Boga

W sobotę, w kościele pw. śś. Ap. Piotra i Pawła, odbędzie się 5. Oławski Wieczór Uwielbienia.

Od prawie roku do Oławy zjeżdżają ludzie z wielu miejsc regionu, aby wspólnie uwielbiać Pana. - Wielkim sukcesem można nazwać sierpniowy Wieczór Uwielbienia, który był skierowany głównie do osób dotkniętych problemem alkoholowym. Dzięki temu wydarzeniu wiele osób współuzależnionych uzyskało duchowe ukojenie, a co najważniejsze poszczególni uzależnieni dostrzegli potrzebę leczenia i wstąpili m.in. do grup AA - mówi ks. Piotr Rozpędowski, który poprowadzi sobotnie spotkanie wraz z ks. Patrykiem Stolarkiem.

Duszpasterz zaznacza, że celem kolejnego Oławskiego Wieczoru Uwielbienia, jak i modlitwy uwielbienia w ogóle jest nauka mówienia Panu Bogu komplementów. - Temu tematowi będzie poświęcona konferencja, która rozpocznie wspólny wieczór o 19.00. Po konferencji rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia. W tym czasie będzie także istniała możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej.

Ostatnim, ale centralnym punktem programu będzie ok. 21.00 Msza św.w intencji uzdrowienia.

Oławskie wieczory uwielbienia
Parafia śś. Ap. Piotra i Pawła w Oławie

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy