Nowy numer 50/2018 Archiwum

Z czworonożnymi przyjaciółmi

IX Archidiecezjalna Pielgrzymka Sympatyków i Miłośników Koni odbędzie się 16 i 17 września.

Spotkanie rozpocznie Msza św. w kaplicy w Godzieszowej 16 września o 17.00. Po Eucharystii odbędzie się wspólna wieczerza w stajni w Siedlcu i Apel Jasnogórski, a 17 września pielgrzymi przybędą z końmi do Łoziny, na Mszę św. o 12.00 – odpustową Eucharystię ku czci Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

Do Łoziny warto się wybrać w najbliższy weekend z wielu powodów. 16 i 17 września organizowane jest tu XV Jubileuszowe Łozińskie Spotkanie Maryjne. Otworzy je o 18.30 w sobotę Msza św. w kościele pw. NMP Bolesnej. Po niej, o 20.30, odbędzie się recital muzyczny, a następnie Apel Jasnogórski.

W niedzielę, po odpustowej Eucharystii o 12.00, rozpocznie się ok. 14.00 festyn (obok budynku szkoły). W programie m.in. występy dzieci, animacje teatralne, koncert Diakonii Effatha, smakołyki i wiele festynowych atrakcji.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy