Nowy numer 44/2020 Archiwum

Pomódl się za dziennikarzy

Z taką prośbą zwracamy się dziś, w ramach 51. Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu. Modlimy się, aby prasa, radio, telewizja, internet służyły prawdzie i dobru oraz zbliżały ludzi do Boga.

Prośba o modlitwę dotyczy wszystkich mediów, zarówno katolickich jak i świeckich. Niemniej my zachęcamy szczególnie do kilku chwil refleksji o redakcjach, które mają swoje siedziby we Wrocławiu. Jest ich bardzo wiele i trudno je w tym jednym miejscu wymienić.

Jedyną, o której dwa zdania więcej, jest Katolickie Radio Rodzina, które dziś jest rozgłośnią archidiecezji wrocławskiej i diecezji świdnickiej. Nieustanny rozwój stacji jest możliwy dzięki wsparciu wiernych, bowiem ma ona charakter niekomercyjny i nie czerpie zysków np z emisji reklam. Dlatego w niedzielę środków społecznego przekazu ofiarami złożonymi na tacę wspieramy utrzymanie i rozwój naszej katolickiej rozgłośni.

Dzisiejszy dzień to też okazja, by podziękować za to, że jesteście Wy, drodzy Czytelnicy "Gościa Wrocławskiego". Cieszymy się, że jest Was coraz więcej, i że tak chętnie reagujecie na nasze publikacje prasowe i internetowe. Ilość pozytywnych reakcji jest dla nas powodem do zadowolenia, ale, w pokorze, zapewniamy, że każdego dnia chcemy się rozwijać, by być lepszymi i jednocześnie rzetelnymi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama