Nowy numer 43/2020 Archiwum

Anielski festyn w Wilkszynie

Parafia św. Wawrzyńca w Wilkszynie (dekanat Miękinia) zaprasza w niedzielę 1 października na niezwykłe spotkanie - pod skrzydłami mieszkańców nieba.

Czemu festyn będzie „anielski”? Ze względu na bliskość święta archaniołów Michała, Gabriela i Rafała oraz wspomnienia Świętych Aniołów Stróżów.

Spotkanie rozpocznie się o 12.30 Przedstawieniem Anielskim po Mszy św. o 11.30 w parafialnym kościele. – Wystąpią dzieci z pobliskiej Szkoły Podstawowej, które zaprezentują dzień z życia anioła. Szczegóły na razie owiane są tajemnicą – mówi Anna Madejka z grona organizatorów. – O 15.00 rozpocznie się na Orliku Rowerowa Gra Terenowa, do której mogą zapisywać się (po każdej Mszy św. i od 14.00 na Orliku) 2-5-osobowe anielskie zespoły. Będą przemieszczać się rowerami po lesie, docierając do kolejnych punktów i wykonując humorystyczne zadania.

O 17.00 wystąpi z koncertem gość specjalny – ks. Kuba Bartczak. Po każdej Mszy św. będzie można skorzystać z anielskich stoisk z domowymi wypiekami i przetworami, z dobrą książką, roślinami do ogródka i nie tylko. Dochód przeznaczony jest na adaptację poddasza na salkę parafialną dla Wspólnoty Modlitewnej parafii św. Wawrzyńca.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama