Nowy numer 46/2018 Archiwum

Uskrzydleni

Pierwszy w dziejach parafii pw. św. Wawrzyńca Anielski Festyn - organizowany w pobliżu dni, gdy Kościół wspomina Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, a także Aniołów Stróżów - odbył się w Wilkszynie.

Dzieci zaprezentowały Przedstawienie Anielskie – ukazując jeden dzień z życia anioła; piękna pogoda przyczyniła się do sukcesu Rowerowej Gry Terenowej – podczas której leśnymi drogami mknęły anielskie ekipy, wykonując kolejne zadania (m.in. z wykorzystaniem… kisielu). Na uczestników anielskiego spotkania czekały ciasta i przetwory domowe, a także sadzonki roślin ogrodowych. Zwieńczeniem festynu był koncert gościa specjalnego – ks. Kuby Bartczaka.

Zgromadzone podczas wspólnej zabawy fundusze zostaną przeznaczone na adaptację poddasza na salkę parafialną dla Wspólnoty Modlitewnej parafii św. Wawrzyńca.

Niektórzy uczestnicy spotkania przebrani byli w anielskie stroje   Niektórzy uczestnicy spotkania przebrani byli w anielskie stroje Archiwum parafii

 

Z anielskiej perspektywy   Z anielskiej perspektywy Archiwum parafii

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy