Nowy numer 46/2018 Archiwum

Naprawdę znasz 10 przykazań Bożych?

Cykl katechez dla dorosłych "Dekalog katolika" rozpoczął się w parafii pw. Świętej Rodziny we Wrocławiu.

Katechezy – zainicjowane przez proboszcza ks. Janusza Prejznera – prowadzą duszpasterze posługujący w parafii. Cykl ma na celu pogłębienie wiary parafian oraz zainteresowanych osób.

Spotkania odbywają się w co drugi wtorek po wieczornej Mszy św. w parafii. św. Rodziny we Wrocławiu. Pierwszej katechezie towarzyszyło pytanie: „Dlaczego nie Budda, Mahomet – a Jezus?”.

Kolejne katechezy zaplanowano w dniach: 17 i 31 października, 14 i 28 listopada oraz 12 grudnia. Poświęcone będą następującym tematom: „Jezus Maria, czy Jezu ufam Tobie”, „Niedzielna praca…”, „Rozwód w Kościele?”, „Doświadczenie śmierci w rodzinie”, „Sex jakiego nie znacie”, „Ja złodziej”, „Kłamstwo ma krótkie nogi”, „Jak żyć po zdradzie”, „Mieć czy być”.

Na spotkania zaproszeni są nie tylko mieszkańcy parafii Świętej Rodziny   Na spotkania zaproszeni są nie tylko mieszkańcy parafii Świętej Rodziny Archiwum parafii

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy