GN 47/2020 Archiwum

Wymagające dziecko w przedszkolu i szkole

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla rodzin adopcyjnych, zastępczych, jak również wszystkich zainteresowanych. W programie wykład pedagoga oraz dyskusja. Organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi.

Całość rozpocznie się 22 października, w niedzielę, o godz. 12 w Duszpasterstwie Akademickim "Most" na pl. Grunwaldzkim 3, w sali "Stolarnia", i potrwa do ok. godz. 15.

W programie przewidziano wykład na temat: "Wymagające dziecko w przedszkolu i szkole - okiem pedagoga", który wygłosi Ewelina Stysiak, pedagog specjalny, absolwentka resocjalizacji, oligofrenopedagogiki, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wspomagający w SP 58 we Wrocławiu.

Po wykładzie organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Rodzin Adopcyjnych "adopcyjni.pl", przewidzieli czas na pytania i dyskusję uczestników. Dla dzieci przeprowadzone będą bezpłatne zajęcia przez Fundację "Omniveda" z cyklu "Wiedza nas bawi" oraz zabawy plastyczno-artystyczno-sportowe pod okiem wolontariuszy.

- Chętnych zapraszamy na Mszę św., która odbędzie się o godz. 11 w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego, znajdującym się tuż obok naszej sali - dodaje Anna Karwasińska z "adopcyjni.pl".

Uczula także, że w okolicy jest spory problem z parkowaniem, więc radzi zaplanować sobie zapas czasu na znalezienie miejsca lub skorzystać z komunikacji miejskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama