Nowy numer 44/2020 Archiwum

Kocham, więc wychowuję

Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Rodziny NURT zaprasza do udziału w 8. Konferencji Rodzinnej.

Konferencja odbędzie 21 października (sobota) o godz. 11 w Hotelu Novotel Wrocław przy ul. Powstańców Śląskich 7. W programie są trzy wykłady:

  • Bez miłości nawet słodycz jest mdła - przepis Ojca Leona na udane małżeństwo, którą wygłosi o. Leon Knabit razem z dziennikarką Judytą Syrek, z którą prowadzi program "Sekretach Mnichów" w TVP1, podając przepis na dobre życie,
  • Ojcostwo - największa przygoda mężczyzny, który wygłosi Zbigniew Korba, radca prawny, partner w Deloitte Legal, mąż Ewy i ojciec 5 dzieci. Autor powieści „Transakcja” i bloga "Jeszcze w zielone gramy",
  • W domu najlepiej! - atrakcyjna kultura rodzinna, który wygłoszą Anna i Janusz Wardakowie, szczęśliwe małżeństwo od 22 lat szczęśliwe i rodzice 10 dzieci. Są ekspertami wychowania w teorii i praktyce oraz jednymi z założycieli Akademii Familijnej w Polsce.

Wstęp na konferencję jest wolny, ale organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału. Wystarczy napisać wiadomość na adres: konferencja@nurt.edu.pl.

Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Rodziny NURT, które we Wrocławiu prowadzi Przedszkole ZDRÓJ, Szkołę Podstawową dla dziewcząt ZDRÓJ oraz Szkołę Podstawową dla chłopców ISKRY.

Kliknij i zobacz plakat.

Kocham, więc wychowuję  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama