Nowy numer 28/2018 Archiwum

W Korowodzie Świętych

Dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bolesława Prusa w Jelczu-Laskowicach radośnie przeżywały wigilię uroczystości Wszystkich Świętych.

Pod opieką pań katechetek uczestniczyły w Korowodzie Świętych. Trasa Korowodu biegła od budynku szkoły do pomnika św. Jana Pawła II, który znajduje się w centrum Jelcza-Laskowic. Wieczorną porą dzieci spotkały się w salce katechetycznej przy kościele NMP Królowej Polski, gdzie obejrzały film religijny, brały udział w konkursach oraz zabawach i – jak przystało na czas świętowania – raczyły się też przygotowanymi dla nich słodyczami.

Przyszli święci przy pomniku Świętego   Przyszli święci przy pomniku Świętego Archiwum organizatorów

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma