Nowy numer 48/2020 Archiwum

Seans specjalny filmu "Sprawa Chrystusa"

Zapraszamy wszystkich na seans kinowy najnowszej produkcji pt. "Sprawa Chrystusa". W sobotę o godzinie 18 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki. Bilety dla wszystkich za 11 złotych! Można rezerwować miejsca.

Film twórców kultowych produkcji „Bóg nie umarł" i „Czy naprawdę wierzysz" został znakomicie przyjęty przez widzów w Stanach Zjednoczonych. Zrealizowany z dynamizmem, trzymający w napięciu, oparty na prawdziwej historii Lee Strobla, dziennikarza, laureata Nagrody Pulitzera i autora bestsellerowej książki „Sprawa Chrystusa", na której oparto scenariusz tej pasjonującej opowieści.

Lee, główny bohater filmu, był na samym szczycie. Jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu nagrody i umożliwiały awans w „Chicago Tribune", a w domu czekała na niego kochająca żona i dzieci. Miał poczucie, że jako pan swojego losu jest zawsze nieomylny. Pewnego wieczoru jednak wszystko się zmieniło... Groźba utraty rodziny stała się przyczyną, dla której ten zagorzały racjonalista i ateista postanowił zmierzyć się z największą tajemnicą chrześcijaństwa. Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie to najważniejsze dziennikarskie śledztwo w dziejach.

Pokaz organizowany przez redakcję "Gościa Wrocławskiego" tym razem odbędzie się dzień po oficjalnej premierze i bez żadnej prelekcji, ponieważ film trwa prawie 2 godziny. Zapraszamy wszystkich - zniżka, czyli bilet w cenie 11 złotych, obejmuje każdego! Wystarczy przy kasie podać hasło "Gość Niedzielny". 

Można już rezerwować bilety na stronie Multikina Pasaż Grunwaldzki (TUTAJ). Zachęcamy także, by kupować bilety wcześniej, przez cały tydzień. W ten sposób unikniemy kolejek przed samym pokazem. Całość rozpocznie się o 18 listopada o godzinie 18 w Multikinie w galerii Pasaż Grunwaldzki.

Zobacz zwiastun filmu:

Sprawa Chrystusa | Zwiastun PL
Gloria 24 - Książki, Płyty, Gry i Filmy Religijne

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama