Nowy numer 49/2020 Archiwum

Adwentowe bańki od ks. Teodora - zobacz zajawkę

3 grudnia ruszamy z internetowymi rekolekcjami na Adwent. Poprowadzi je ks. Teodor Sawielewicz, specjalista od baniek mydlanych. Zobacz zajawkę wirtualnych spotkań!

W pierwszą niedzielę Adwentu redakcja „Gościa Niedzielnego” i ks. Teodor Sawielewicz ruszają z internetowymi rekolekcjami adwentowymi pt. „Przebij iluzje, uwierz”. To poważne treści o wierze w filigranowej formie.

Każdego dnia od 3 grudnia aż do Wigilii Bożego Narodzenia na stronie wroclaw.gosc.pl, profilu Gościa Wrocławskiego na Facebooku i redakcyjnym kanale YouTube opublikowany zostanie kilkuminutowy film.

Ks. Teodor na podstawie m.in. motywów z Matrixa, ale także na przykładzie swoich sztuczek z bańkami mydlanymi opowie nam, jak powinniśmy oczekiwać przyjścia Jezusa Chrystusa, w jaki sposób walczyć z grzechem.

- Czy wierzycie mi, że jestem w stanie zrobić kwadratową bańkę mydlaną? Podobnie jest z wiarą w Boga. Jezus wkrótce do nas przyjdzie, obiecuje wyzwolenie, wyrwanie z iluzji. Jeśli chcesz się wyrwać z iluzji i… zobaczyć kwadratową bańkę mydlaną, bądź z nami na rekolekcjach - zachęca ks. Teodor.

Co tu dużo mówić, lepiej posłuchać i zobaczyć:

Rekolekcje adwentowe 2017 - zajawka #rekobanki
Gosc Wroclawski

1. odcinek

Rekobańki [#1] Dlaczego Bóg mnie kocha, a moje życie jest przeklęte?
Gosc Wroclawski

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama