Nowy numer 25/2018 Archiwum

Adwentowe bańki od ks. Teodora - zobacz zajawkę

3 grudnia ruszamy z internetowymi rekolekcjami na Adwent. Poprowadzi je ks. Teodor Sawielewicz, specjalista od baniek mydlanych. Zobacz zajawkę wirtualnych spotkań!

W pierwszą niedzielę Adwentu redakcja „Gościa Niedzielnego” i ks. Teodor Sawielewicz ruszają z internetowymi rekolekcjami adwentowymi pt. „Przebij iluzje, uwierz”. To poważne treści o wierze w filigranowej formie.

Każdego dnia od 3 grudnia aż do Wigilii Bożego Narodzenia na stronie wroclaw.gosc.pl, profilu Gościa Wrocławskiego na Facebooku i redakcyjnym kanale YouTube opublikowany zostanie kilkuminutowy film.

Ks. Teodor na podstawie m.in. motywów z Matrixa, ale także na przykładzie swoich sztuczek z bańkami mydlanymi opowie nam, jak powinniśmy oczekiwać przyjścia Jezusa Chrystusa, w jaki sposób walczyć z grzechem.

- Czy wierzycie mi, że jestem w stanie zrobić kwadratową bańkę mydlaną? Podobnie jest z wiarą w Boga. Jezus wkrótce do nas przyjdzie, obiecuje wyzwolenie, wyrwanie z iluzji. Jeśli chcesz się wyrwać z iluzji i… zobaczyć kwadratową bańkę mydlaną, bądź z nami na rekolekcjach - zachęca ks. Teodor.

Co tu dużo mówić, lepiej posłuchać i zobaczyć:

Rekolekcje adwentowe 2017 - zajawka #rekobanki
Gosc Wroclawski

1. odcinek

Rekobańki [#1] Dlaczego Bóg mnie kocha, a moje życie jest przeklęte?
Gosc Wroclawski

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

  • Anna Panna
    02.12.2017 00:47
    Ludzie Wy poważni jesteście??? "Specjalista od baniek mydlanych"? A macie księży specjalistów od gry w klasy? Od puszczania latawców? Od gry w berka? Od raczkowania? Od ssania smoczka? Czekamy na berkolekcje. Raczkolekcje. Smoczkolekcje.
    doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma