Nowy numer 50/2018 Archiwum

Roraty ze św. Mikołajem

Roraty to ważny punkt dnia dla wielu uczniów Szkoły Podstawowej nr 23 w parafii Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela na wrocławskich Wojszycach. Wczorajszego poranka na uczestników czekała miła niespodzianka.

Msza św. roratnia rozpoczyna się o godz. 6.30. Dzieci do kościoła podążają w mroku niosąc migocące lampiony z wielką ochotą. W tym roku przybliżana im jest - dzięki rozważaniom przygotowanym przez Małego Gościa Niedzielnego - postać św. Józefa.

6 grudnia był wyjątkowy z jeszcze jednego względu. Dzieci - głównie uczniów szkoły Podstawowej nr 23 - odwiedził św. Mikołaj. Przybył nie tylko z dobrym słowem i zachętą do myślenia i dzielenia się z bliźnimi ale i upominkami dla każdego dziecka. A na koniec cierpliwie pozował z nimi do wspólnego zdjęcia.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy