GN 45/2019 Archiwum

Idea Rodłaków dziś

W czwartek, 14 grudnia, odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu "Człowiek-Wspólnota-Odpowiedzialność".

W ramach kolejnego spotkania w cyklu dyskusyjnym "Człowiek-Wspólnota-Odpowiedzialność" organizowanego przez fundację "Studium Culturae Ecclesiae" odbędzie się wykład pt. "Aktualność idei Rodła i Prawd Polaków spod Znaku Rodła w XXI wieku", który przedłoży Tadeusz Szczyrbak, Prezes Rodziny Rodła - Wrocław.

Interesujące wprowadzenie w tematykę zagadnień historycznych związanych ze środowiskiem Polaków w Niemczech ubogaci Koncert skrzypcowy A-dur M. Karłowicza, w wykonaniu Dominiki Kuzio. Akompaniował będzie Wiktor Szymajda.

Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia, o 18.30 w sali nr 3 Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Wstęp wolny dla wszystkich chętnych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama