Nowy numer 50/2018 Archiwum

Terlikowscy na Brochowie

W sobotę i niedzielę w parafii pw. św. Jerzego Męczennika i Podwyższenia Krzyża Świętego we Wrocławiu będzie można posłuchać ich świadectwa życia. Zaplanowano również spotkanie dla małżeństw.

Wizyta Małgorzaty i Tomasza Terlikowskich wraz z dziećmi w parafii św. Jerzego  Męczennika i Podwyższenia Krzyża Świętego we Wrocławiu - Brochowie rozpocznie się w sobotę 16 grudnia. Podczas Mszy św. 18.00 i w czasie Eucharystii niedzielnych wygłoszą kilkunastominutowe świadectwo swojej wiary, przynależności do wspólnoty Kościoła i życia katolickiej rodziny w Polsce.

Ponadto wizyta Państwa Terlikowskich to także spotkanie małżeństw o 16.00 w niedzielę w Kawiarence Parafialnej.

Msze św. w kościele pw. św. Jerzego Męczennika i Podwyższenia Krzyża Świętego są w niedziele sprawowane o następujących godzinach: 7.30; 9.00; 10.30 (msza dla dzieci); 12.00; 18.00 (msza młodzieżowo-studencka).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy