Nowy numer 28/2018 Archiwum

Noc światła

Najbliższy sobotni wieczór warto spędzić na modlitwie. Serdecznie zapraszamy w imieniu Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży.

Noc światła to przede wszystkim okazja do wspólnej modlitwy w intencji pokoju na świecie. Intencją modlitwy jest również dobre przeżycie Europejskiego Spotkania Młodych w Bazylei oraz Światowego Dnia Młodzieży.

Program:

  • 18:30 – próba śpiewu, ul. Katedralna 4
  • 19:45 – zbiórka przy pomniku kard. Kominka, procesja ze świecami do kościoła śś. Piotra i Pawła
  • 20:00 – modlitwa w intencji pokoju, kościół śś. Piotra i Pawła, ul. Katedralna 4
    po modlitwie spotkanie opłatkowe przy herbacie w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej (można przynieść ciasto)

Do modlitwy zaproszeni są wszyscy ludzie dobrej woli, szczególnie wspólnoty i osoby, które udają się w drogę na Europejskie Spotkanie Młodzieży i te, którym bliska jest idea Światowych Dni Młodzieży.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma