Nowy numer 25/2018 Archiwum

Spotkanie z dk. Marcinem Gajdą

Wspólnota Płomień Pański, Przyjaciele Miłości Miłosiernej i Fundacja Theosis zapraszają na konferencję "Dynamika chrześcijańskiego rozwoju duchowego". W planie także seminarium przy ul. Monte Cassino i warsztaty w DA Maciejówka.

Konferencja odbędzie się w Auli PWT 13 stycznia o 18.30; poprowadzi ją dk Marcin Gajda – lekarz, magister nauk o rodzinie, terapeuta chrześcijański, autor pieśni religijnych (m.in. „Pomódl się Miriam", „Wykrzykujcie Bogu"), diakon stały diecezji szczecińsko-kamieńskiej. Podczas spotkania prowadzący pochyli się m.in. nad pytaniami: Na czym polega rozwój w ujęciu chrześcijańskim? Jak pracować, a jak nie pracować nad sobą? Czy nie ulegamy herezji samozbawienia? Przewidziana jest również możliwość zadawania pytań przez słuchaczy.

Wstęp na konferencję – 25 zł (cały dochód jest przeznaczony na cele statutowe Fundacji Theosis www.fundacjatheosis.pl). Podczas spotkania będzie można kupić książki i płyty prelegenta, w tym najnowszą – „Świątynia. Wprowadzenie do kontemplacji”.

Ponadto od 8 stycznia do 26 lutego we Wspólnocie Płomień Pański, w parafii pw. Świętej Rodziny we Wrocławiu (ul. Monte Cassino 68), będzie trwać otwarte dla wszystkich seminarium, prowadzone przez s. Marię Czepiel w oparciu o książkę Moniki i Marcina Gajdów „Rozwój. Jak współpracować z łaską”. Zapisy: www.plomienpanski.pl

Z kolei w DA Maciejówka Monika i Marcin Gajdowie 12 i 13 stycznia w ramach cyklu o rodzinie, będą prowadzić konferencje/warsztaty pt. „Miłość, afirmacja, wymagania”.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma