Nowy numer 3/2021 Archiwum

Pomóż przed Wrocławską Wigilią

Jeśli nawet "przespałeś" prawie cały Adwent, masz jeszcze szansę zrobić coś dobrego przed Świętami.

Masz już dość świątecznego zamieszania? A może w ogóle nie „czujesz” nadchodzących Świąt? Może odczuwasz głód pomagania i zrobienia czegoś dobrego? Niesiemy pomoc właśnie w takich sytuacjach! – zapewniają pracownicy Cartas.

Zapraszają chętnych do zaangażowania się w kilka zadań:

Piątek od 12.00 do 15.00 - pakowanie namiotów i ławek na Wrocławską Wigilię, od godziny 13.00 do 15.00 noszenie prezentów świątecznych dla dzieci;

Sobota - pomoc przy wydawaniu paczek dla dzieci o 10.00 w kościele pw. św. Piotra i Pawła.

O 11.00 rozdajemy paczki dla najuboższych w auli PWT, pl. Katedralny 1;

W niedzielę, w Wigilię Bożego Narodzenia, na pl. Solnym można pomóc przy rozkładaniu namiotów i miasteczka na Wrocławską Wigilię. Początek już o 6.00 rano. Caritas zaprasza też na 12.00, aby namioty i ławki poskładać.

Przypominamy, że po raz trzeci najubożsi i samotni wrocławianie zostaną 24 grudnia ugoszczeni na pl. Solnym. Miasto Wrocław, Caritas Archidiecezji Wrocławskiej oraz AmRest zapraszają 1000 osób na Wrocławską Wigilię, która rozpocznie się o 10.00. Przygotowywanych jest tysiąc porcji pierogów i ryby po grecku, ponad 200 litrów świątecznego barszczu, kapusta z grochem i śledzik z bułką oraz słodkości od wrocławian.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama