Nowy numer 42/2019 Archiwum

Nowe studia na PWT

Nowy rok to również nowa oferta edukacyjna na Papieskim Wydziale Teologicznym. Od początku stycznia trwa rekrutacja na studia podyplomowe katechezy przedszkolnej. Pierwsze zajęcia już 23 lutego.

- Na nowe studia zapraszamy osoby, które posiadają dyplom ukończenia studiów wyższych przynajmniej pierwszego stopnia w zakresie wychowania przedszkolnego lub wczesnoszkolnego - mówi Arkadiusz Cichosz, rzecznik prasowy Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. - Po dwóch semestrach studenci uzyskają kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela religii katolickiej w przedszkolach.

Pierwsze zajęcia już 23 lutego a zajęcia będą odbywać się w gmachu głównym PWT przy pl. Katedralnym w piątki od 13.30 do 19.15.

Każdy kto chciałby rozpocząć edukację na nowych studiach podyplomowych powinien w dziekanacie PWT złożyć wymagane dokumenty: podanie oraz kwestionariusz osobowy, życiorys, odpis dyplomu ukończenia studiów (pierwszego, drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich w zakresie wychowania przedszkolnego lub wczesnoszkolnego), 3 fotografie, świadectwo moralności proboszcza lub pozwolenie przełożonego (w przypadku osób duchownych lub konsekrowanych).

Liczba miejsc na pierwszym roku studiów jest ograniczona.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL