GN 28/2018 Archiwum

Orszakowi zwycięzcy

W związku z orszakami Trzech Króli przeprowadziliśmy dwa konkursy. Czas najwyższy je rozwiązać.

Pierwszy w kolejności był konkurs na Facebooku. O co chodziło? Wystarczyło udostępnić konkursowego posta na swoim profilu i przysłać na nasz adres e-mailowy odpowiedź na pytanie: "Po raz który we Wrocławiu organizowany był Orszak Trzech Króli?". Prawidłowa odpowiedź brzmi, oczywiście, po raz ósmy. Nagrody - orszakowy kubek, orszakowa płyta "Rockolędy" i książka "Orszak Trzech Króli" wraz z gadżetami "Gościa" - trafiają do 1., 5. i 10. osoby, które spełniły warunki. Są to:

  1. Anna Adach,
  2. Katarzyna Podkówka,
  3. Agnieszka Krawczyk.

Drugi konkurs - "Pokaż się nam!" - polegał na uważnym przejrzeniu galerii zdjęć z orszaków, które relacjonowaliśmy na naszej stronie internetowej. Oprócz znalezienia siebie na którejś z fotek, należało zrobić sobie selfie lub zdjęcie w tym samym stroju, w którym byliście na orszaku, przesłanie do nas zarówno fotografii, jak i nazwy galerii i numeru zdjęcia, na którym się odnaleźliście. Zestaw atrakcyjnych gadżetów "Gościa Niedzielnego" otrzymuje 5 pierwszych osób, które spełniły konkursowe wymagania. Są to:

  1. Wiktoria Stępień,
  2. Renata i Maciej Maciejewscy (wspólnie),
  3. Dorota Andrzejewska,
  4. Małgorzata Zarzeczna,
  5. Paweł Bogusławski.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w naszych konkursach. Nagrody wyślemy pocztą.

Wszystkie zdjęcia z tegorocznych orszaków możecie obejrzeć TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma